"Krasnale"

Krasnale

"Krasnale" - grupa integracyjna

KRASNALE- codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola. Ciekawi nas otaczającą przyroda, którą mamy okazję obserwować podczas spacerów, zabaw na placu przedszkolnym oraz podczas wykonywania eksperymentów. Bardzo lubimy wspólne zabawy podczas których wymieniamy się zabawkami
i pomysłami. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, dzięki czemu dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.
W grupie będą realizowane projekty: "Kreatywne Dni Nietypowe", "Gramy zmysłami", "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

Nauczyciele prowadzący : Katarzyna Tarka
Kinga Szklarska